Polski English Français
Kongres Kobiet
Kongres Kobiet

  

Znane osoby wspierają Hannę Gronkiewicz-Waltz

Dodano: 26 listopada 2014

W najbliższą niedzielę, 30 listopada, odbędzie się II tura wyborów na funkcję Prezydenta Warszawy. Hanna Gronkiewicz-Waltz, która od początku wspiera ruch społeczny Kongres Kobiet, będzie w niej rywalizowała z kandydatem PiS, Jackiem Sasinem.

Różne znane osoby, kobiety (także te działające w Kongresie Kobiet) i mężczyźni (wspierający nasze kongresowe idee), popierają kandydaturę Hanny Gronkiewicz-Waltz, apelując: "Idźmy na wybory”. My dołączamy się do apelu - weźmy udział w głosowaniu w drugiej turze wyborów oraz, mimo ewentualnych różnic programowych czy politycznych, pokażmy naszą kobiecą, kongresową solidarność i zagłosujmy na dotychczasową Prezydentkę Warszawy.

 
 
 
List poparcia dla Hanny Gronkiewicz- Waltz
 

My, niżej podpisane i podpisani, wspieramy kandydaturę Hanny Gronkiewicz-Waltz na funkcję prezydenta Warszawy. Uważamy, że czas jej prezydentury to bardzo dobry okres w rozwoju Warszawy i kształtowaniu naszego miasta jako europejskiej stolicy. Liczymy na doświadczenie Hanny Gronkiewicz-Waltz, jej wiedzę, zaangażowanie na rzecz miasta, konsekwencję działania, odpowiedzialność. Gronkiewicz-Waltz jest kobietą, która słucha ludzi, a zarazem to twarda managerka miasta. Stawiamy na nią!

30 listopada idźmy na wybory. Frekwencja w najbliższą niedzielę jest bardzo ważna.

Głosujmy rozsądnie i odpowiedzialnie. To nasza przyszłość, w naszym mieście!

 

Kora 

Kamil Sipowicz

Henryka Bochniarz

prof. Magdalena Środa

Marek Kondrat

Renata Dancewicz

Krzysztof Materna

Dorota Warakomska

Michał Kobosko

Nina Kowalewska-Motlik

Paweł Rabiej

Danuta Kuroń

Ryszard Kalisz

Agnieszka Holland

Barbara Labuda