Polski English Français
Kongres Kobiet
Kongres Kobiet

  

Wspaniałe patchworki, kobiece rękodzieło, licytacja - VIII Kongres Kobiet

Dodano: 9 maja 2016

„Po jasnej stronie mocy”- tkanina artystyczna (quilt) wykonana techniką bargello może być twoja.

 

Quilt jest przeznaczony na licytację, której finał będzie miał miejsce podczas tegorocznego Kongresu Kobiet, a uzyskana kwota zostanie przekazana na cele statutowe Kongresu.

Tkanina ma wymiary 160 x 160 cm. Wierzch i spód wykonane są z bawełnianych tkanin, w środku jest bawełniane wypełnienie. Składa się 2842 części, obramowana jest niebieską bordiurą i wykończona wąską bordową lamówką. Quilt został uszyty przez członkinie Stowarzyszenia Polskiego Patchworku: Marylę Radlińską-Bernacką, Magdalenę Galińską, Renatę Grunwald-Kopeć, Marzenę Krzewicką, Ewę Pawłowską, Annę Ploch, Hannę Siebierwską, Annę Sławińską i Teresę Tarlecką. Quilt został wypikowany na maszynie Bernina „longarm” przez Agnieszkę Wietczak.

 

 

Licytacja

Cena wywoławcza quiltu to 500,00 zł, minimalne postąpienie wynosi 100,00 zł.

 

Licytacja jest dwuetapowa.

I etap: poczynając od poniedziałku 9 maja do czwartku 12 maja 2016 r.można licytować tę jedyną w swoim rodzaju tkaninę, wysyłając wiadomość na adres: polskipatchwork@wp.pl

W wiadomości należy podać: proponowaną kwotę, swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Licytacja”.

II etap: w trakcie trwania Kongresu Kobiet na stoisku Stowarzyszenia Polskiego Patchworku i Berniny będzie można otrzymać druczek, pozwalający na wzięcie udziału w tzw. „cichej licytacji” przez podanie: proponowanej kwoty, swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu kontaktowego. W licytacji mogą brać udział osoby pełnoletnie.

Informację o wysokości stawki będziemy aktualizować na stronie internetowej Stowarzyszenia: www.polskipatchwork.pl , a później na stoisku.

I etap kończy się w czwartek 12 maja 2016 r. o godzinie 23.59. Wiadomości przesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

II etap zakończy się w sobotę 14 maja 2016 r., o godzinie 12.00.

Przypominamy o konieczności rejestracji  ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Zapraszamy serdecznie!