Polski English Français
Kongres Kobiet
Kongres Kobiet

  

Ważne informacje dla uczestniczek VIII Kongresu Kobiet

Dodano: 12 maja 2016

Szanowne Panie! Szanowni Państwo!

I oto mamy kolejny Kongres - VIII Kongres Kobiet!

 

SUPER, ŻE BĘDZIEMY RAZEM!


Bardzo się cieszymy, że jutro i pojutrze – piątek i sobotę – spędzimy razem na Torwarze(ul. Łazienkowska 6a) na naszym wielkim Święcie Kobiet! Zanim spotkamy się na uroczystym otwarciu przypominamy o tym, że:

  • Na Torwarze należy mieć ze sobą Dowód Osobisty (lub inny dokument ze zdjęciem). Na jego podstawie dostaniemy identyfikatory, bez których udział w sesjach i panelach nie będzie możliwy.
  • Rejestracja na Torwarze zaczyna się o godz. 8.00 (13-14 maja, piątek-sobota). Osoby, które pojawią się wcześniej, będą miały lepsze miejsca na sali – zachęcamy do wzięcia tego pod uwagę.
  • Pierwszy punkt programu – rozgrzewka o godz. 9.30 – prosimy o tej godzinie już być w Sali plenarnej.
  • Osoby z niepełnosprawnościami (poruszające się na wózkach) zapraszamy do Lóż D i W.

Cały program (wydrukowany) będzie dostępny na miejscu (będzie do pobrania z identyfikatorami) i już jest na www.kongreskobiet.pl.
 

Na warsztaty, które odbywają się w mniejszych salach Torwaru, liczba miejsc jest ograniczona. Po przyjściu na Torwar, najlepiej przed otwarciem Kongresu, po ogólnej rejestracji w oznakowanych miejscach rejestracyjnych (gdzie będą listy alfabetyczne), zainteresowane konkretnymi warsztatami osoby prosimy o WPISANIE SIĘ NA LISTY WARSZTATOWE na specjalnie wyznaczonym i dobrze widocznym stanowisku w holu głównym.

Prosimy o przemyślenie wyboru warsztatu i nie wpisywanie się na warsztaty/wydarzenia odbywające się w tym samym czasie, gdyż odbiera to możliwość uczestnictwa w warsztatach/wydarzeniach innym osobom. 

W RAZIE PROBLEMÓW, NIEJASNOŚCI, PROSIMY ZWRACAĆ SIĘ DO NASZYCH WOLONTARIUSZEK/WOLONTARIUSZY (osoby w czerwonych kongresowych koszulkach)!

Prosimy, abyśmy wszystkie podczas VIII Kongresu Kobiet czuły się u siebie – by była dobra, przyjazna atmosfera! Bądźmy więc otwarte i tolerancyjne – choć jesteśmy inne, często mamy odmienne poglądy i zdania.


KONGRES KOBIET TO ŚWIĘTO KOBIET, ALE TEŻ ŚWIĘTO TOLERANCJI.


Informacja o dojeździe na Torwar
https://www.kongreskobiet.pl/pl-PL/text/kongresy_kobiet/viii_kongres_kobiet/torwar_-_dojazd

Biuro Stowarzyszenia Kongres Kobiet