Polski English Français
Kongres Kobiet
Kongres Kobiet

  

V Słupski Kongres Kobiet

Dodano: 18 marca 2019

 

30.03.2019 r. (sobota) Stowarzyszenie Kobiecy Słupsk zaprasza na największą imprezę Kobiet!


Obowiązuje rejestracja - http://bit.ly/VSłupskiKongresKobietRejestracja

Spotykamy się w Ustce w Domu Kultury, który zamieni się na jeden dzień w magiczne miejsce wypełnione fantastycznymi rozmowami dotyczącymi "Polki wielopokoleniowej".Poruszymy temat "Polki XXI wieku", zastanawiając się nad nowymi wyzwaniami z prof. Magdaleną Środą. Henryka Krzywonos-Stycharska, Ludwika Wujec, Marta Frej, Marta Lempart podyskutują z Bogną Czałczyńską o tym dlaczego "Polka wciąż walczy". Przeanalizujemy z Izabelą Orzechowska, mecenas Martą Tomkiewicz, Jolantą Tryszkiewicz, Magdaleną Marquez-Vazquez, sędzią Anną Marią Wesołowską jak zachowuje się "Dziecko w sytuacji rozwodu". Dyskusje o najmłodszych poprowadzi dr Anita Kucharska-Dziedzic. Głos również zabiorą uczennice II LO w Słupsku i opowiedzą o "Informatyce na obcasach". Swoje doświadczenia o "Funkcjonowaniu kobiet w tzw. męskim świecie" przedstawi: Krystyna Boczkowska, Aleksandra Klich, Ewa Białek, Aleksandra Harasiuk. Debatę będzie moderować adwokat Marcjanna Dębska. Agnieszka Kulis wraz z panelistami: Izabelą Orzechowska, Jennifer Senezan, Joanną Garnier, Edytą Żuk oraz Joanną Grzybowską (tłumaczką) omówią kwestię "Pol(s)ki, a współczesnego niewolnictwa". Na koniec zapraszamy na "Bukiet Feministów" znajdzie się wśród nich: Kamil Sipowicz, Krzysztof Stycharski, Henryk Wujec. Niezmiennie moderatorką będzie prezydentka Miasta Słupska Marta Makuch.

Dopełnieniem naszego wydarzenia będzie Park Zdrowia i Urody w którym będziecie mogły zmierzyć ciśnienie tętnicze, zbadać poziom glukozy, sprawdzić skład ciała, uzyskać porady dotyczące zdrowego żywienia i pulmonologii. Dodatkowo dla osób zainteresowanych symulacja wrażeń optycznych po alkoholu, narkotykach przy użyciu Alko-gogli oraz Alko-dragu. Klinika Urody Lorenzo Coletti udzieli wszelkich porad w zakresie zdrowia i urody, a Pierre Rene zaprasza na profesjonalny makijaż.

Piękna oprawa artystyczna podczas V Słupskiego Kongresu Kobiet to zasługa Marty Frej, która przyjedzie do nas z memami z cyklu "Dromaderki". Nie zabraknie też lokalnej artystki, swoje obrazy zaprezentuje słupszczanka Marta Kiedos.


Obowiązuje rejestracja - http://bit.ly/VSłupskiKongresKobietRejestracja