Polski English Français
Kongres Kobiet
Kongres Kobiet

  

Rada programowa i konferencja w Łodzi

Dodano: 25 maja 2018

X ogólnopolski Kongres Kobiet w Łodzi (16-17 czerwca w Hali Expo) zbliża się wielkimi krokami! W czwartek 24 maja odbyło się ostatnie przedkongresowe spotkanie Rady Programowej - z opiekunkami Centrów i paneli dopinałyśmy program, wyjaśniałyśmy nieścisłowści i konsultowałyśmy różne wątpliwości. I mamy jasną sprawę - program jest bardzo bogaty i różnorodny!

Po spotkaniu odbyła się konferencja prasowa z udziałem prezydentki Łodzi - Hanny Zdanowskiej, matki założycielki Kongresu Kobiet - prof. Magdaleny Środy i trzech opiekunek centrów - Doroty Łobody (Centrum Edukacji), Agaty Kobylińskiej (Centrum Edukacji) i Ewy Sufin-Jacquemart (Centrum Zielone).

Więcej na ten temat można przeczytać na www.wysokieobcasy.pl

Fragment: "Ruch Kongres Kobiet to jeden z największych ruchów społecznych w Polsce - podkreśliła prof. Magdalena Środa. - Ma charakter ponadpartyjny, co nie oznacza, że nie jest polityczny, dlatego że zbliżamy się do okresu wyborczego i chcemy, żeby w najbliższych wyborach, zwłaszcza w wyborach samorządowych, wystartowało wiele kobiet. Zapowiadamy więc od razu wielką debatę samorządową i dyskusje poświęcone problemom politycznym."

Udział w Kongresie Kobiet jest bezpłatny - wystarczy się zarejestrować   ZAREJESTRUJ SIĘ!

     

     

     

fot. Sebastian Buzar, UŁ 

 

Patronat honorowy:

   
                            

 

 

Współpraca: