Polski English Français
Kongres Kobiet
Kongres Kobiet

  

Nabór do II Edycji Akademii Inspiracji "GIRLS GO START-UP! ACADEMY"

Dodano: 16 listopada 2017

 

 

GIRLS GO START-UP! ACADEMY

 

12 - miesięczne wsparcie wybitnych Mentorek, warsztaty, szkolenia interaktywne, konkurs Shesnnovation, a przede wszystkim mocny impuls do stworzenia własnego start-upu STEM. Wszystko to znajdziesz w programie mentoringowym "Girls go start-up! Academy"

 

Do udziału w Akademii zapraszamy maturzystki, studentki, doktorantki i absolwentki kierunków technicznych, ścisłych, medycznych oraz pokrewnych. Ale nie tylko! Najważniejsze jest, aby składając aplikację mieć zarys pomysłu na własny start-up technologiczny/naukowy. Najbardziej interesuje nas tematyka: IT, BIO, Nano, Energy, Creative industries, a także projekty interdyscyplinarne.

 

W programie zyskasz 12-miesięczne wsparcie wybitnych Mentorek (lista mentorek) kobiet działających w obszarze nowych technologii, nauk ścisłych, ekspertek z dziedziny start-upów oraz wartościowy cykl szkoleń z udziałem amerykańskich trenerów z najlepszych ośrodków naukowych.

 

Program mentoringowo-szkoleniowy rozpocznie się w dniach 7-8 grudnia 2017 r. warsztatami na temat leadership development itense, prowadzonymi przez mentorki Scherer Leadership Center oraz warsztatami realizowanymi dzięki metodologii design thinking. Sesja networkingowa pozwoli Ci na lepsze poznanie samej siebie i budowaniu swojej sieci współpracy. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Google w Warszawie.

 

W pierwszej połowie 2018 r. będziesz także zaproszona do wzięcia udziału w cyklu interaktywnych szkoleń z zakresu m.in.: budowania marki przedsięwzięcia i marki osobistej, modeli biznesowych, networkingu, skutecznej komunikacji i finansowania start-upów oraz elevator pitch. W czerwcu 2018 r. odbędą się warsztaty poświęcone wsparciu umiejętności miękkich i próbna sesja pitchingowa. Najlepsze projekty (pary mentoringowe), wyłonione w drodze konkursu Shesnnovation, zostaną zaprezentowane podczas prestiżowego międzynarodowego wydarzenia Lean in Stem Conference w listopadzie 2018 r.

 

W poprzedniej edycji programu powstalo 18 start-upów STEM

 

Już dziś zaaplikuj do programu, nie czekaj!

 

Develop your inner unicorn!

 

 

Na zgłoszenia czekamy do 26 listopada br.

 

"Make the world your own business"

 

Pozdrawiamy,
Zespół Girls go start-up! Academy

 

 

ORGANIZATORZY

 

 

http://girls-startup.pl/mail/2017_11_07_02_a.jpghttp://girls-startup.pl/mail/2017_11_07_02_b.jpg

 

 

http://girls-startup.pl/images/dialog-logo-ggs.jpghttp://girls-startup.pl/images/mnisw-logo-ggs.jpg

 

 

Publikacja finansowana w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego
pod nazwą "DIALOG" w latach 2017 - 2019