Polski English Français
Kongres Kobiet
Kongres Kobiet

  

"Między Falami" aut. Sarah Moss

Dodano: 18 kwietnia 2018

"MIĘDZY FALAMI" aut. Sarah Moss

 

Od 18 kwietnia w księgarniach dostępna jest nowa powieść autorstwa Sarah Moss "Między falami". Książka ta ma matronat Kongresu Kobiet.

 

ZACHĘCAMY DO LEKTURY!

Adam zajmuje się córkami i pisze książkę o historii katedry w Coventry. Pewnego dnia odbiera telefon ze szkoły swojej piętnastoletniej córki i dowiaduje się, że Miriam nagle upadła i przestała oddychać. Bez żadnej przyczyny. Od tej chwili Adam pogrąża się w wyczerpującym, przerażającym oczekiwaniu na to, co się może zdarzyć, na wyjaśnienia, których nikt mu nie może udzielić.

"Między falami" to książka o rodzicielskiej miłości, przytłaczającym lęku, chorobie i zdrowiu. O trudnej nastolatce i problemach małżeńskich. O pracy, płci i życiu rodzinnym w XXI wieku, o żonglerce, jaką jest codzienność. Jej lektura utwierdzi was w przekonaniu, że Sarah Moss to jedna z najbardziej oryginalnych i inteligentnych współczesnych pisarek.

 

Tłumaczenie: Paulina Surniak

Wydawnictwo Poznańskie

 


 

Absolutnie fantastyczna książka! Bardzo, bardzo piękna powieść.

 „Saturday Review”, BBC radio 4

 

 

Będziecie chcieli, żeby ta wspaniała książka się nigdy nie kończyła.

„Daily Telegraph”

 

 

Sarah Moss udowodniła, że jest w doskonałej formie. W swojej najnowszej powieści w nowatorski sposób diagnozuje stan naszego społeczeństwa. Jej lektura jest niczym wstrząs defibrylacyjny lub zastrzyk z adrenaliny.

„Independent”