Polski English Français
Kongres Kobiet
Kongres Kobiet

  

Mentoring na VIII Kongresie Kobiet: Tygrysice biznesu

Dodano: 26 kwietnia 2016

TYGRYSICE BIZNESU – PRZEDSIĘBIORCZE KOBIETY DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH KOBIET

 

„Aktywność” to jedno z haseł tegorocznego Kongresu Kobiet. „Aktywność” to również jedna z dewiz Kancelarii GESSEL, działającej na rynku od ponad 20 lat, jednej z wiodących kancelarii prawnych na polskim rynku. Zależy nam na aktywnym promowaniu i wspieraniu przedsiębiorczych postaw – dlatego stworzyłyśmy projekt TYGRYSICE BIZNESU - PRZEDSIĘBIORCZE KOBIETY DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH KOBIET.

 

Nasz projekt rozpoczynamy cyklem indywidualnych spotkań, na które w roli doradców zaprosiłyśmy wyróżniające się kobiety biznesu, z którymi na co dzień współpracujemy – działające w ramach funduszy dokonujących inwestycji w spółki, w bankach, stowarzyszeniach inwestorów.

 

Indywidualne spotkania adresowane są do osób, które mają pomysł na biznes i planują postawić pierwszy krok na drodze do własnej firmy lub kobiet, które prowadzą już swój biznes i chciałyby zasięgnąć porady lub omówić swoje pomysły z doświadczonymi osobami. Razem dokonamy analizy mocnych i słabszych aspektów przedsięwzięcia i przekażemy cenne wskazówki.

 

Jeżeli masz pomysł na biznes i chcesz omówić go z gronem doświadczonych ekspertów – nasz projekt jest przeznaczony właśnie dla Ciebie!!!

 

Co zrobić, aby wziąć udział w spotkaniu?

- przyślij na adres: tygrysicebiznesu@gessel.pl

- swoje dane – imię, nazwisko, email, telefon

- przygotuj krótki opis planowanego przedsięwzięcia,

- kancelaria GESSEL skontaktuje się z Tobą w sprawie umówienia terminu w trakcie Kongresu Kobiet w dniu 13 maja 2016 r. (informację o dokładnej godzinie spotkania otrzymasz mailem).