Polski English Français
Kongres Kobiet
Kongres Kobiet

  

MBA dla Kobiet

Dodano: 4 lutego 2016

MBA dla KobietNowy rok to zwykle czas nowych planów, postanowień i wyzwań, również tych, które dotyczą dalszej edukacji oraz rozwoju osobistego. Każdej kobiecie, która myśli o podniesieniu swoich kompetencji, która chce poszerzyć swoje horyzonty, proponujemy zapoznanie się z ofertą edukacyjną wyjątkowych studiów dla menedżerów i menedżerek,  przedsiębiorców i przedsiębiorczyń - Master of Business Administration (MBA). Uczestnictwo w nich daje ogromne możliwości rozwoju wiedzy, umiejętności oraz kontaktów zawodowych i nie tylko. O korzyściach ze studiów MBA – w szczególności właśnie dla kobiet – można przeczytać m.in. w artykule prof. Stötinger – dziekan Executive Academy Wirtschaft Universitat z Wiednia.

Jeśli pracujesz w firmie na stanowisku kierowniczym, jesteś menedżerką lub kobietą biznesu i myślisz o rozwoju kariery, zdobyciu umiejętności oraz sieci kontaktów biznesowych, sprawdź jak studia MBA mogą Ci w tym pomóc. Odwiedź serwis MBA dla Kobiet i zapisz się na cykl bezpłatnych artykułów, które przybliżą Ci ideę studiów Master of Business Administration.  

MBA dla Kobiet to niezależna platforma informacyjna, przedstawiająca tematykę studiów MBA w formie cyklu wysyłanych mailowo artykułów o studiach Master of Business Administration. W artykułach tych przedstawiamy m.in.: ideę studiów, ich rodzaje, korzyści płynące z ich ukończenia oraz praktyczne informacje, jak ocenić i wybrać najlepszy program dla siebie.

  • Czy chcesz coś poprawić w swoim obecnym życiu zawodowym?
  • Czy jesteś zainteresowana samorozwojem i chcesz zrobić coś dla siebie?
  • Czy jesteś gotowa podjąć wyzwanie, które wyposaży Cię w wiedzę i umiejętności potrzebne do kreowania własnej rzeczywistości biznesowej?
  • Czy chcesz poznać ciekawych ludzi, którzy posłużą Ci swoim doświadczeniem i zainspirują do działania?

Jeśli na jedno z pytań odpowiedziałaś TAK, odwiedź naszą stronę: www.mbadlakobiet.pl

MBA dla Kobiet - wszystko co kobieta potrzebuje, by wybrać właściwy program MBA.


Platforma MBA dla Kobiet jest zorganizowana przez MBA Portal, który od 9 lat zajmuje się propagowaniem idei studiów Master of Business Administration.