Polski English Français
Kongres Kobiet
Kongres Kobiet

  

Centrum Rozwoju Osobistego - czyli warsztaty na VIII Kongresie Kobiet

Dodano: 5 maja 2016

Warsztat Głosu-Twój Wonder Voice - Joanna Dark
 

Czy odczuwasz problemy z głosem?

Mówisz za cicho lub za mało wyraźnie?

Wysycha ci w gardle i głos grzęźnie ci w krtani?

Chciałbyś być dobrze przygotowany do wystąpień publicznych i zawodowych? 

Mówić pięknym głosem. Pewnie i z klasą. Wiedzieć jak się zachować w różnych sytuacjach biznesowych?

Spróbujemy wspólnie uwolnić nasz naturalny głos. Pobawimy się łamańcami językowymi, pooddychamy przeponowo i pośmiejemy się z wpadek przytrafiających się podczas wystąpień publicznych.
Niech głos będzie z Tobą!

zdj. Małgorzata Dąbrowska

Joanna DarkPiosenkarka i aktorka. Ukończyła studia na wydziale pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego i podyplomowe na Uniwersytecie SWPS z Kształcenia Głosu i Mowy. Wystąpiła w 500 spektaklach w słynnym brodwayowskim składzie musicalu METRO. Po nowojorskiej premierze NEW YORK NEWSDAY pisał o “pięknej, wysokiej blondynce śpiewającej słodko i zmysłowo jak barytonowy saksofon”.

Po powrocie z Ameryki  opuściła  “Metro” i wkroczyła  w świat mody. Współpracowała  z najsłynniejszymi jej postaciami – Grażyną Hasse, Barbarą Hoff i Jerzym Antkowiakiem. Podczas jego pokazów śpiewała piosenki Marleny Dietriech.

Płyty: Nie bój się latania (1995) , Dark Night (2005), Bar Nostalgia (2009)

Piosenki filmowe: “Krąg życia” (Król Lew), “Senna jak lawina” (To ja złodziej), “Przytul mnie” (Marzenia do spełnienia).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sztuka Autoprezentacji z wykorzystaniem technik aktorskich - Ewa Serwa

Warsztaty z zakresu autoprezentacji mają służyć uświadomieniu Uczestniczkom własnych atutów a także niedoskonałości w kreowaniu relacji międzyludzkich. Dzięki praktycznym ćwiczeniom nauczymy się lepiej prezentować siebie i podnosić samoocenę, tak ważną w skutecznym przedstawianiu swoich idei w sytuacjach zawodowych i życiu osobistym.

W trakcie zajęć ćwiczymy: 
- pracę nad słowem (dykcja)
- panowanie nad głosem (emisja)
- ekspresję mowy i ciała


Cele szkolenia:
- jak najlepiej zaprezentować siebie 
- jak osiągnąć świadomość dotyczącą własnych możliwości i niedoskonałości w relacjach interpersonalnych jak świadomie wykorzystać mikrofon oraz kamerę w wystąpieniu publicznym
- jak panować nad tremą i pomniejszać jej skutki
- jak pozyskać sympatię i zaufanie widowni (słuchaczy)
- jak sprawić, aby uważnie nas słuchano
- jak stworzyć odpowiednią atmosferę podczas wystąpienia publicznego
- jak czerpać satysfakcję i radość z własnej pracy

Ewa Serwa - aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa. Ukończyła PWST w Krakowie. Od lat związana z  teatrem, filmem, telewizją, radiem, dubbingiem i estradą.

Grała w stołecznych teatrach - Narodowym, Polskim, Na Woli, Komedii,  w Teatrze Telewizji. Widzowie znają ją również z seriali telewizyjnych, m. in. z serialu „Dom” (Ula Siekierko), „Klan” (Matylda), „Na Wspólnej” (matka Magdy) oraz „Na dobre i na złe” (Pielęgniarka Oddziałowa Barbara Wasiak).

Od wielu lat prowadzi  autorskie warsztaty „Sztuka Autoprezentacji z wykorzystaniem technik aktorskich”. 

 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak wyglądać profesjonalnie... - Renata Majewska

Tym razem skupimy się na tym:
Jak ukryć wady i pokazać zalety czyli Analiza sylwetki.

Ubiór do sytuacji czyli Dress Code

Makijaż czyli Jak wyglądać młodo i profesjonalnie?

Już 13 maja w piątek 2016 r. o godzinie 17.30 !!!!

 

Renata Majewska - pedagogożka, plastyczka, wieloletnia wykładowczyni w szkole makijażu i stylizacji, właścicielka RM Image Consulting. Doradza klientom indywidualnym jak i całym firmom - głównie w kwestii wizerunku w biznesie, psychologii koloru w kontaktach międzyludzkich. Jest pomysłodawczynią wielu autorskich programów z zakresu wizerunku. Jest organizatorką wielu ciekawych inicjatyw dla kobiet, konkursów, pokazów mody, warsztatów, konferencji... Członkini Kongresu Kobiet, Zarządu Fundacji Polska Jest Kobietą, członkini Partii Kobiet.