Polski English Français
Kongres Kobiet
Kongres Kobiet

  

24/8 Jak mieć więcej czasu dla siebie?

Dodano: 16 listopada 2015

 

Amit Offir – 24/8 Jak mieć więcej czasu dla siebie?

bezpłatny warsztat dla kobiet

21 listopada (sobota) godz. 11.30-13.00

Warszawa, Totomato, ul. Piękna 28/34

UWAGA!  Ze względu na bardzo duże zainteresowanie warsztatem, zostało zmienione jego miejsce na: Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21. Warsztat rozpocznie się o godz. 11.30

Jak mieć więcej czasu dla siebie? To pytanie zadaje sobie niejedna z nas w sytuacjach nieokiełznanego pędu dnia codziennego, płaczących dzieci czy piętrzących się stosów dokumentów lub prania. Na to właśnie pytanie odpowie nam Amit Offir, współautor bestsellera 24/8 BuDo-Way – droga do MEGAefektywności. Jak zwiększyć swój potencjał i zyskać ósmy dzień tygodnia.

Amit Offir – pisarz z sukcesami na całym świecie, zdobył renomę w obszarach  zarządzania i rozwoju osobistego, jako wykładowca i konsultant biznesowy. Jego książki rozchodzą się na świecie w milionach egzemplarzy.

Rejestracja na warsztat – kliknij

 

 

Eyal Nir – BuDo-Way – droga kobiet sukcesu

bezpłatny warsztat dla kobiet

17 listopada (wtorek) godz. 18.00-20.00

Warszawa, Akademia Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 57/59, sala D215

BuDo-Way to metoda pracy nad sobą, która pozwala przełamać własne ograniczenia i przynosi korzyści w wielu obszarach życia. Program oparty jest na połączeniu tradycyjnych japońskich zasad i filozofii BuDo z najnowszymi odkryciami nauki w zakresie psychologii i fizjologii człowieka.

Eyal Nir – wiceprezes Światowej Federacji Karate Tradycyjnego (WTKF), dyrektor ds. rozwoju produktu w firmie działającej na globalnym rynku nowoczesnych technologii, nauczyciel i wykładowca. Założyciel programu BuDo-Way. Światowej sławy mówca.

Rejestracja na warsztat – kliknij

 

Warsztaty pod matronatem Kongresu Kobiet, Międzynarodowego Forum Kobiet, Magazynu Femka

 

24_8_okladkaAmit Offir i Eyal Nir są współautorami bestsellera 24/8 BuDo-Way – droga do MEGAefektywności. Jak zwiększyć swój potencjał i zyskać ósmy dzień tygodnia, który na polskim rynku ukaże się 19 listopada nakładem wydawnictwa Wena.

Więcej o książce – kliknij

 

Spotkanie promocyjne książki z wykładami autorów – 19 listopada w Akademii Leona Koźmińskiego – zapraszamy!